CS107-Cheese тоңазытқыш шкафы қатты және жартылай қатты ірімшіктердің пісуіне оңтайлы жағдай жасауға және дәмі мен органолептикалық сипаттамалары бойынша осы өнімнің ең жақсы сорттарына толық сәйкес келетін өнімдерді алуға мүмкіндік береді. Тот баспайтын болаттан немесе болаттан боялған сымнан жасалған сөрелер сатып алушының таңдауы бойынша ұсынылады. Кіріктірілген дымқылдатқыш жеткізу көлеміне кіреді. Ол сумен жабдықтау жүйесіне (міндетті түрде суды тазартумен), сондай-ақ орталықтандырылған канализацияға қосылуы керек. Қоршаған орта жағдайлары (t,°C,/vl-sth, %) +40/80 дейін Өлшемдері 697x1005x1960 Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм 43 Құрылғының орналасуы жоғарғы орналасуы Температуралық жағдайлар, °C -2…+30 Электрмен жабдықтау жүйесі, В/Гц 230/50 Ылғалдылық деңгейін реттеу (диапазон), % 60-тан 95%-ға дейін Қуатты тұтыну, Вт, тәулігіне 500/900-ден көп емес Электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ, 8-ден көп емес Желдетусіз жұмсақ үрлеумен динамикалық салқындату түрі R290 хладагент Жібіту түрі конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты Жарықтандыру тік Корпус қаптамаларының материалы ішінен тот баспайтын болаттан жасалған Жабдық Тот баспайтын болаттан жасалған 4 перфорацияланған сөре Педаль +
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Ені | 1005 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Тереңдігі | 697 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шкаф түрі | сызықтық (түзу) |
| Шкафтың қасбетінің түрі | тербелмелі |
| Жапқыштардың (есіктердің) саны | 1 д. (дана) |
| Жиһаздың түсі (көлеңкесі) | Күміс |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Шкаф |
| Түсі | Күміс |
| Шкафтың габаритті өлшемдері | |
| Шкафтың ені | 1005 мм |
| Шкафтың тереңдігі | 697 мм |
| Шкафтың биіктігі | 1960 мм |
| Шкафтың жасалу материалы | |
| Қасбеттер | Болат |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 224 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
