Негізгі сипаттамалары:
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Салқындату түрі – динамикалық (тоңазытқыш)
Жабдықтардың климаттық класы: 3
Хладагент R290, R404a
Витриналар қоршаған ортаның температурасы +12-ден +25-ке дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 60%-дан аспайтын табиғи желдеткіші бар жабық үй-жайда пайдалануға арналған%
Өлшемдері: (Ш69.5ХД64Х136.5) Опциялар
Ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру (3000К, 6000К) (VV көлемі үшін)
Алдыңғы жарықтандыру жинағы (3000К, 3500К, 6000К)
LED-жарығы бар металл сөре (VV көлемі үшін)
Қосымша шыны сөре (SH көлемі үшін)
Шектегіш плексиглас (металл сөре үшін)
Баға ұстағыштар (металл сөре үшін)
МДФ панельдер жиынтығы
Дөңгелекті тіреу
ТЭН картридж
Макаронға арналған таба (1 секция, 2 секция)
Ұсақ пісіруге арналған паллет-баға белгісі
Бутербродтарға арналған тұғыр Стандартты жабдық
Электрондық басқару блогы (VV)
Термостат (SH)
Болаттан жасалған корпус
Корпустың термооқшаулағышы - полиур
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Витрина түрі | Арал |
| Сөрелер саны | 3 д. (дана) |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 695 мм |
| Биіктігі | 1365 мм |
| Ұзындығы | 640 мм |
- Бағасы: 1 133 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
