Негізгі сипаттамалары:
Номиналды кернеу 220 В, 50 Гц
Салқындату түрі – динамикалық (тоңазытқыш)
Жабдықтардың климаттық класы: 3
Хладагент R290, R404a
Өлшемдері: (Ш69.5ХД64Х136.5) Опциялар
Ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру (3000К, 6000К) (VV көлемі үшін)
Алдыңғы жарықтандыру жинағы (3000К, 3500К, 6000К)
LED-жарығы бар металл сөре (VV көлемі үшін)
Шектегіш плексиглас (металл сөре үшін)
Баға ұстағыштар (металл сөре үшін)
МДФ панельдер жиынтығы
Дөңгелекті тіреу
ТЭН картридж
Макаронға арналған таба (1 секция, 2 секция)
Ұсақ пісіруге арналған паллет-баға белгісі
Бутербродтарға арналған тұғыр
Витриналар қоршаған ортаның температурасы +12-ден +25-ке дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 60%-дан аспайтын табиғи желдеткіші бар жабық үй-жайда пайдалануға арналған Стандартты жабдық
Электрондық басқару блогы
Болаттан жасалған корпус
Корпустың термооқшаулағышы - полиуретанды көбік
Шынылау - шыныпакеттер
Артқы жармалар-сырғымалы (шыныпакет) кіріктірілген тұтқасы бар (жоғарғы көлем)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Витрина түрі | Арал |
| Сөрелер саны | 4 д. (дана) |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 695 мм |
| Биіктігі | 1365 мм |
| Ұзындығы | 640 мм |
- Бағасы: 1 374 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
