Негізгі ерекшеліктері
• Электр -2/+ 5 °C
• Шанақ және панельдер тот баспайтын болаттан жасалған
• Термостатикалық басқарылатын
• Шанақ пен есіктер жылытылған
• Салқындату жүйесі: герметикалық ауа салқындататын конденсатор
• Мыс буландырғыштың көмегімен статикалық салқындату тамақты суық ортада қоюға мүмкіндік береді
• Салқындатқыш агент суық қондырғыларда 404A
• Рефрижераторлық дисплейлерде Rl 34A салқындатқыш агент
ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕТАЛЬДАР
Өлшемдері (см): 150x70x85/135
Салмағы: 165
Қуаты (кВт/) -1/3 а.к.
Кернеу (Вольт/Гц): 230/50-60
Сыйымдылығы 1/1 GN-4
Температура: 0 °C, +4 °C
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдықтың түрі | Мармит |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Үйге арналған, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Fast-food |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Корпустың түсі | Қоңыр |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Салмақ | 165 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 150 мм |
| Биіктігі | 85 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
