Негізгі ерекшеліктері
• Реттелетін жылдамдықты басқару
• Көпфункционалды
• Ылғалды және құрғақ қолдану
• Тот баспайтын болаттан жасалған екі бір кесетін пышақ
• Жоғары сапалы, мөлдір контейнер
ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕТАЛЬДАР
Өлшемдері (см): 20,5 x 23 x 51
Салмағы: 4.3
Қуаты (кВт/) -1.2
Кернеу (Вольт/Гц): 220/50-60
Сыйымдылығы: 2л
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Блендер түрі | Стационарлық |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Қара |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Стационарлық блендердің сипаттамалары | |
| Құмыраның көлемі | 2 л |
| Блендер құмырасының материалы | шыны |
| Ингредиенттерді қосуға арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 51 мм |
| Ені | 20.5 мм |
| Тереңдігі | 23 мм |
| Салмақ | 4.3 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
