Негізгі ерекшеліктері
• Реттелетін жылдамдықты басқару
• Көпфункционалды
• Ылғалды және құрғақ қолдану
• Тот баспайтын болаттан жасалған екі бір кесетін пышақ
• Жоғары сапалы, мөлдір контейнер
ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕТАЛЬДАР
Өлшемдері (см): 50 x 31 x 43,5
Салмағы: 7.5
Қуаты (кВт/) -0-6,1
Кернеу (Вольт/Гц): 220-240 / 50-60
Сыйымдылығы: 8L
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қызыл |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Дежа көлемі | 8 л |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 50 мм |
| Биіктігі | 43.5 мм |
| Салмақ | 7.5 кг |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 8 мл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
