Негізгі ерекшеліктері
Бір фазалы тамақтану
Тот баспайтын болаттан жасалған шанақ
Гигиена және қауіпсіздік
Ұзақ мерзімділік
Кептіруді болдырмайтын су шайғыш жүйесі
ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕТАЛЬДАР
Температура: +2/+ 10
Өлшемдері (см): 116 x 66 x 49
Салмағы: 65
Қуаты (кВт/) - 3,7
Кернеу (Вольт/Гц): 220-240 / 50-60
Сыйымдылығы: 15-20 тауық.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Құрылғы түрі | Электрлік контактілі гриль |
| Қыздырылатын беттің түрі | Тегіс жылыту тақтасы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Грильдің габаритті өлшемдері | |
| Биіктігі | 49 мм |
| Ені | 116 мм |
| Тереңдігі | 66 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
