Негізгі ерекшеліктері
• Тот баспайтын болаттан қазандық
• Оңай тазалау дизайн
• Тот баспайтын болаттан жасалған араластырғыш үшін спираль, тұғырық және венчик
• Мөлдір қазан қақпағы
• Үш сатылы қорап
ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕТАЛЬДАР
Сыйымдылық (Lt)
Қазанның диаметрі 40 л 40 см
Қуаты (кВт/а.к.): 1,1-1,5-1,95/1,3-2-2,4
Салмағы (кг): 155
Өлшемдері (мм): 900x630x1180
Кернеу (Вольт/Гц): 380/50-60
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Дежа көлемі | 40 л |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 1180 мм |
| Салмақ | 155 кг |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 40 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Жұлық, Ілмек |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
