Негізгі ерекшеліктері
• Aisi 430 тот баспайтын болаттан жасалған сыртқы корпус, Aisi 304 ішкі нұсқасы.
• Экологиялық таза (ХФУ жоқ) полиуретан оқшаулау қалыңдығы 40 мм және тығыздығы 37/45 кг/м ³.
• Сандық басқару панелі.
• +2 °C/+ 10 °C жұмыс радиусы.
• GN 1/4 кювет
• 32 °C жұмыс шарттары үшін жарамды, En23953 сәйкес 65 және 41 °C Rh70% салыстырмалы пайызы.
• R134a, салқындатқыш агент.
• Статикалық салқындатылатын жоғары өнімді салқындату агрегаты
• Қосымша үстіңгі қорғау дизайны. Шыны, плексигластан қорғау немесе тот баспайтын қақпақ.
ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕТАЛЬДАР
Температура: +2/+ 10
Өлшемдері (см): 150x35x40
Көлемі: 41
Салмағы: 30
Күш (w) 75
Кернеу (Вольт/Гц): 220-240 / 50-60
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мармит |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Формфактор | Портативті |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Сыйымдылықтар саны | 6 |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Көлемі | 41 л |
| Салмақ | 30 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 150 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
