Негізгі ерекшеліктері
• Сыртқы корпусы тот баспайтын болаттан жасалған Aisi 430, ішкі нұсқасы Aisi 304.
• Экологиялық таза (КФҚ жоқ) полиуретанды оқшаулау қалыңдығы 40 мм және тығыздығы 37/45 кг/м3.
• Сандық басқару панелі. • +2°C / +10°C жұмыс радиусы.
• Кюветаның GN 1/4 бөлігі
• En23953.32°C, салыстырмалы пайыздық 65 және 41°C Rh70% жұмыс жағдайлары үшін қолайлы, салқындатқыш
• R134a сәйкес
. • Статикалық салқындатуы бар өнімділігі жоғары салқындату қондырғысы
• Үстіңгі бөліктің қосымша қорғаныс дизайны. Шыны, плексигластан қорғайтын немесе тот баспайтын қақпақ. Температураның
ТЕХНИКАЛЫҚ МӘЛІМЕТТЕРІ:
+2/+10
Өлшемдері (см): 120x35x40
Көлемі: 29
Салмағы: 27
Күш (w) 75
Кернеу (Вольт/Гц): 220-240 / 50-60
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мармит |
| Пайдалану саласы | Үйге арналған, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Формфактор | Портативті |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Сыйымдылықтар саны | 4 |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Көлемі | 29 л |
| Салмақ | 27 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
