Негізгі ерекшеліктері
• Aisi 430 тот баспайтын болаттан жасалған ішкі және сыртқы корпус (Aisi 304 нұсқасы).
• Қалыңдығы 50 мм, тығыздығы 37/45 кг/м3, экологиялық таза (КФҚ жоқ) полиуретанды оқшаулау.
• Сандық басқару панелі • Автоматты жібіту функциясы.
• Биіктігі реттелетін тот баспайтын аяқтар
• Полиэтиленмен қапталған реттелетін сөрелер
• Пайдаланушы алып тастауға және тазалауға болатын магнитті есік тығыздағышы
• Серіппелі топсаның арқасында өздігінен жабылатын есік.
• En23953 стандартына сәйкес 32°C, Rh% 65 және 41°C Rh70% жұмыс жағдайларына жарамды.
• R134a, R404a хладагент
• Гранитті үстел үсті.
• Құрамы GN 1/4 Температураның
ТЕХНИКАЛЫҚ БӨЛШЕКТЕРІ:
+2/+5
Өлшемдері (см): 150x70x85
Көлемі: 255
Салмағы: 110
Қуаты (Вт) 420 Вт
Кернеу (Вольт/Гц): 220-240 / 50-60
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мармит |
| Пайдалану саласы | Үйге арналған, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Формфактор | Стационарлық |
| Орналасқан жері | Еден |
| Сыйымдылықтар саны | 3 |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Салмақ | 110 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 150 мм |
| Биіктігі | 85 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
