Негізгі ерекшеліктері
• Aisi 430 тот баспайтын болаттан жасалған ішкі және сыртқы шанақ (Aisi 304 нұсқасы).
• Қалыңдығы 50 мм, тығыздығы 37/45 кг/м ³, экологиялық таза (ХФУ жоқ) полиуретан оқшаулау.
• Сандық басқару панелі
• Автоматты еріту функциясы.
• Тот баспайтын биіктігі реттелетін аяқтар
• Реттелетін полиэтиленді сөрелер
• Пайдаланушы алып тастауға және тазалауға болатын есіктің магниттік тығыздағышы
• Серіппелі ілмектің арқасында өздігінен жабылатын есік.
• Жұмыс шарттарына сәйкес 32 °C, Rh% 65 және 41 °C Rh70% En23953.
• R134a, R404a салқындатқыш агент
• Гранит үстелі бар нұсқа.
ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕТАЛЬДАР
Температура: Максимум 70 °
Өлшемдері (см): 200x70x85
Көлемі: 455
Салмағы: 150
Қуаты (W) 1000
Кернеу (Вольт/Гц): 220-240 / 50-60
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мармит |
| Пайдалану саласы | Үйге арналған, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Формфактор | Стационарлық |
| Орналасқан жері | Еден |
| Сыйымдылықтар саны | 5 |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Салмақ | 150 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 200 мм |
| Биіктігі | 85 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
