Негізгі ерекшеліктері
• Aisi 430 тот баспайтын болаттан жасалған ішкі және сыртқы шанақ (Aisi 304 нұсқасы).
• Сандық басқару панелі
• Автоматты еріту функциясы.
• Салқындатқыш агент R134a
• Жұмыс шарттарына сәйкес 32 °C, Rh65% және 41 °C Rh70% En23953.
• Стандартты жарықдиодты жарықтандыру
• Хромды сөрелер
ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕТАЛЬДАР
Температура: 0/+ 12
Өлшемдері (см): 80x60x70
Көлемі: 140
Салмағы: 65
Газ салқындатқыш агенті: R134A
Кернеу (Вольт/Гц): 220/20
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Десертке арналған |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 80 мм |
| Биіктігі | 70 мм |
| Салмақ | 65 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
