Негізгі ерекшеліктері
• Aisi 430 тот баспайтын болаттан жасалған ішкі және сыртқы шанақ (Aisi 304 нұсқасы).
• Қалыңдығы 60 мм, тығыздығы 37/45 кг/м ³
Экологиялық таза (ХФУ-сыз) полиуретанды оқшаулау.
• Сандық басқару панелі
• Автоматты еріту функциясы.
• R134a, R404a салқындатқыш агент
• Барлық бағытта айналатын екі құлыпты 4 доңғалақ
• Жұмыс шарттары үшін қолайлы 32 °C, салыстырмалы пайызы 65% және 41 °C, нәтижесі 70% En23953 сәйкес.
• Пайдаланушының қалауына байланысты жазық немесе иілген алдыңғы шыны.
• Шыны сөрелер
• Стандартты жарықдиодты жарықтандыру
ТЕХНИКАЛЫҚ ДЕТАЛЬДАР
Температура: +4/+ 8
Өлшемдері (см): 100x70x130
Көлемі: 370
Салмағы: 140
Қуаты: 500
Кернеу (Вольт/Гц): 220-240 / 50-60
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Десертке арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 100 мм |
| Биіктігі | 130 мм |
| Салмақ | 140 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
