Негізгі ерекшеліктері
•Aisi 430 тот баспайтын болаттан жасалған ішкі және сыртқы корпус (Aisi 304 нұсқасы).
• Қалыңдығы 60 мм, тығыздығы 37/45 кг/м3
экологиялық таза (КФҚ жоқ) полиуретанды оқшаулау.
• Сандық басқару панелі
• Автоматты жібіту функциясы.
• R134a, R404a хладагент
• Барлық бағытта айнала алатын қос құлыптары бар 4 дөңгелек
• En32 стандартына сәйкес 3°C, 65% және 41°C салыстырмалы пайыздық жұмыс жағдайларына жарамды, нәтижесінде 23953.
• Пайдаланушының қалауына байланысты жалпақ немесе қисық алдыңғы әйнек.
• Шыны сөрелер
ТЕХНИКАЛЫҚ МӘЛІМЕТТЕРІ
: +4/+8
Өлшемдері (см): 100x70x130
Көлемі: 429
Салмағы: 150
Күші: 500
Кернеу (Вольт/Гц): 220-240 / 50-60
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Көрме |
| Витрина түрі | Арал |
| Витрина қасбетінің түрі | Жылжымалы купе есіктері |
| Сөрелер саны | 3 д. (дана) |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 100 мм |
| Тереңдігі | 70 мм |
| Биіктігі | 130 мм |
| Жасалу материалы | |
| Корпус пен жақтау материалы | Металл |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
