- Кассир тарапынан толтыру
- Клиент тарапынан қатынасу
- Көлденең тақтай сөрелер
- Үстіңгі ашылатын жеңіл оргшыны
- 4 пісіру сөрелері
- 6 ашылатын
- 50 шыны ұзындығы
- Төменгі сөре 60 см
- Тауарға арналған қорғаныш - суреттегідей темір, сөрелердегідей.
- Конструкцияға өнімді таңдауға ыңғайлы болу үшін жарықтандырылатын сөрелер және тауарды буып-түюге арналған пакеттердің орамдарын ұстаушылар кіреді.
- Өлшемдері: 1020 * 600 * 1305
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RKS |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Түрі | Сөре |
| Сөре түрі | Қабырғалық сөре (бір жақты) |
| Сөренің қызметі | Нан өнімдеріне арналған |
| Орнату опциясы | Еден |
| Тауарды орналастыру тәсілі | Ұяшықтарда |
| Сөре түрі | Көлбеу |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сөренің ені | 1020 мм |
| Сөренің тереңдігі | 600 мм |
| Сөренің биіктігі | 1305 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 165 000 ₸


Жіберу 19 сәуір 2026
