Негізгі ерекшеліктері
• Бір фазалы немесе үш фазалы қуат
• Термостатты жылыту
• Тот баспайтын болаттан жасалған корпус
• Арнайы гофрленген құйма пластина
• Гигиена және қауіпсіздік
• Ұзақ қызмет ету мерзімі
• Эргономикалық дизайн
Техникалық бөлшектер
Кернеуі (Вольт/Гц) - 230-400/50-60
қуаты (кВТ) - 1,8
Сыйымдылығы (саны) 12
Салмағы (кг) - 24
Өлшемдері (мм) - 38x40x30
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Кәсіби тостер түрі | Көлденең |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Тосттар саны | 12 |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 30 мм |
| Ені | 38 мм |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Салмақ | 24 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
