Негізгі ерекшеліктері
СКГ немесе табиғи газбен жұмыс
Қауіпсіздік клапаны бар газ шүмегі
Тот баспайтын болаттан жасалған арнайы қыздырғыш
Тот баспайтын болаттан жасалған корпус
Жеке құйылған пластина
Гигиена және қауіпсіздік
Төзімділік
Техникалық бөлшектер
Газ (Mbar) 21/25-30/50,
Қуаты (кВТ) - 12/10320
Салмағы (кг) - 72
Өлшемдері (мм) - 78x60x30
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Отын түрі | Газ |
| Құрылыс | Тұтас |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 78 мм |
| Биіктігі | 30 мм |
| Салмақ | 72 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
