Негізгі ерекшеліктері
Сұйытылған газбен немесе табиғи
Газбен жұмыс істеу
Қауіпсіздік клапаны бар газ шүмегі
Тот баспайтын оттығы бар арнайы жылытқыш
Тот баспайтын болаттан жасалған корпус
Гигиена және қауіпсіздік Төзімділік
Техникалық бөлшектер
Газ (Mbar) 21/25-30/50
Қуаты (кВТ) - 4/3440
Салмағы (кг) - 47
Өлшемдері (мм) - 47,5x60x30
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Отын түрі | Газ |
| Құрылыс | Тұтас |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 47.5 мм |
| Биіктігі | 30 мм |
| Салмақ | 47 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
