Негізгі ерекшеліктері
СКГ немесе табиғи газбен жұмыс істеу
Қауіпсіздік клапаны бар газ шүмегі
Тот баспайтын болаттан жасалған арнайы қыздырғыш
Тот баспайтын болаттан жасалған корпус
Саңылаулы немесе жалпақ пластиналар арасында таңдау
Гигиена және қауіпсіздік Төзімділік
Техникалық бөлшектер
Газ (Mbar) 21/2-30/50
Қуаты (кВТ) - 6,50/5590
Салмағы (кг) - 45
Өлшемдері (мм) - 70x60x30
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Газ гриль |
| Отын түрі | Газ |
| Құрылыс | Тұтас |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 70 мм |
| Биіктігі | 30 мм |
| Салмақ | 45 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
