Негізгі ерекшеліктері
LPG немесе табиғи газбен жұмыс істеу
Сақтандырғыш клапанды газ краны
Тот баспайтын оттығы бар арнайы жылытқыш
Тот баспайтын болаттан жасалған шанақ
Ойық немесе жазық пластиналар арасында таңдау
Гигиена және қауіпсіздік
Ұзақ мерзімділік
Техникалық бөлшектер
Газ (Mbar) 21/2-30/50
Қуаты (кВт) - 3,25/2795
Салмағы (кг) - 30
Өлшемдері (мм) - 40x60x30
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Газ гриль |
| Отын түрі | Газ |
| Құрылыс | Тұтас |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 40 мм |
| Биіктігі | 30 мм |
| Салмақ | 30 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
