Негізгі ерекшеліктері
• КБК немесе табиғи газбен жұмы с істеу
• Сақтандыру клапаны бар газ краны
• Тот баспайтын болаттан жасалған арнайы жанарғы
• Корпус және тот баспайтын болаттан жасалған май бак
• Тот баспайтын болаттан жасалған себет
• Төменгі шкаф нұсқасы
• Май құюға арналған кран
• Оңай тазаланатын май багы
• Гигиена және қауіпсіздік
• Ұзақ қызмет ету мерзімі
Техникалық бөлшектер
Газ (Mbar) 21/25-30/50
Қуаты (кВт) - 18/17200
Сыйымдылығы 24+24
Салмағы (кг) - 92
Өлшемдері (мм) - 80x90x85
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Газ |
| Орнату түрі | Еден |
| Корпус материалы | Металл |
| Себеттер саны | 2 д. (дана) |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 80 мм |
| Биіктігі | 85 мм |
| Салмақ | 92 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 2 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 24 л |
| 2 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 24 л |
| Описание емкостей | |
| Сыйымдылықтар саны | 2 д. (дана) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
