Негізгі ерекшеліктері
• КБК немесе табиғи газбен жұмыс істеу
• Сақтандыру клапаны бар газ краны
• Тот баспайтын болаттан жасалған арнайы жанарғы
• Корпус және тот баспайтын болаттан жасалған май бак
• Тот баспайтын кәрзеңке
• Төменгі шкаф нұсқасы
• Май құюға арналған кран
• Оңай тазаланатын май багы
• Гигиена және қауіпсіздік
• Ұзақ мерзімді
Техникалық бөлшектер
Газ (Mbar) 21/25-30/50
Қуаты (кВт) - 14/12040
Сыйымдылығы 12+12
Салмағы (кг) - 65
Өлшемдері (мм) - 80x70x85
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Қуат тұтыну | 14 Вт |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| тостағанның материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 85 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 70 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
