Негізгі ерекшеліктері
• ТБК немесе табиғи газбен жұмыс істеу
•Сақтандырғыш клапанды газ краны
• Тот баспайтын болаттан жасалған арнайы жанарғы
• Корпус және тот баспайтын болаттан жасалған май бак
• Тот баспайтын кәрзеңке
• Төменгі шкаф нұсқасы
• Май құюға арналған кран
• Оңай тазаланатын май багы
• Гигиена және қауіпсіздік
• Ұзақ мерзімді
Техникалық бөлшектер
Газ (Mbar) 21/25-30/50
Қуаты (кВт) - 7/6020
Сыйымдылығы 12
Салмағы (кг) - 38
Өлшемдері (мм) - 40x70x85
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Газ |
| Орнату түрі | Еден |
| Корпус материалы | Металл |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 40 мм |
| Биіктігі | 85 мм |
| Салмақ | 38 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 12 л |
| Описание емкостей | |
| 1 ыдыстың көлемі | 12 л |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 24 сәуір 2026
