Негізгі ерекшеліктері
Бір фазалы немесе үш фазалы беру
Термостаттық жылыту
Шекті термостат
Тот баспайтын болаттан жасалған шанақ
Құбырлардың кедергісі (крандары бар модельдерде қозғалатын) Тот баспайтын болаттан жасалған себет
Гигиена және қауіпсіздік
Ұзақ мерзімділік
Жеңіл тазаланатын мұнай резервуары
Техникалық бөлшектер
Кернеу (Вольт/Гц) - 220-400 / 50-60
Қуаты (кВт) - 8,25
Сыйымдылығы 8
Салмағы (кг) - 23
Өлшемдері (мм) - 40x60x30
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Тостағанның жабыспайтын жабыны | Иә |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Металл |
| тостағанның материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 30 мм |
| Ені | 40 мм |
| Тереңдігі | 60 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
