Негізгі ерекшеліктер
і• Бір фазалы қоректендіру кернеуі
• Термостатты жылыту
• Шекті термостат
• Тот баспайтын болаттан жасалған корпус
• Тот баспайтын болаттан жасалған себет
• Гигиена және қауіпсіздік
• Ұзақ қызмет ету мерзімі
• Оңай тазаланатын май багының
Техникалық бөлшектері
Кернеуі (Вольт/Гц) - 230-400 /50-60
қуаты (кВТ) - 4,5
Сыйымдылығы 3+3
Салмағы (кг) - 9
Өлшемдері (мм) - 35x43x33.5
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Алынбалы ыдыс | Иә |
| Тостағанның жабыспайтын жабыны | Иә |
| Май көлемі | 3 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 33.5 мм |
| Ені | 35 мм |
| Тереңдігі | 43 мм |
| Салмақ | 9 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
