Негізгі ерекшеліктері
• Бір фазалық қуат кернеуі
• Термостаттық жылыту
• Шекті термостат
• Тот баспайтын болаттан жасалған корпус
• Тот баспайтын болаттан жасалған себет
• Гигиена және қауіпсіздік
• Ұзақ қызмет ету мерзімі
• Оңай тазартылатын май резервуары
Техникалық бөлшектер
Кернеу (Вольт/Гц) - 230-400 / 50-60
Қуаты (кВт) - 2,25
Сыйымдылығы - 30
Салмағы (кг) - 7
Өлшемдері (мм) - 18x43x33.5
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпус материалы | Металл |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
| Биіктігі | 33.5 мм |
| Салмақ | 7 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 30 л |
| Описание емкостей | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
