Негізгі ерекшеліктері
• Толығымен тот баспайтын болат
• Дизайнды тазалау оңай
• Алынбалы білезік, айна, пышақ, шнек және жең
Техникалық бөлшектер
Сыйымдылығы (Lt) - 100
Кернеу (Вольт/Гц) - 220/50-60
Қуат (кВТ/а.к.) - 0,55/ 0,7
Салмағы (кг) - 29
Өлшемдері (мм) - 500x250x400
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Салмақ | 29 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
