Негізгі ерекшеліктері
• Сыртқы корпус және тот баспайтын болаттан жасалған науа
• Оңай дизайн тазалау
• Алынатын білезік, айна, жүзі және бұрандасы
• Сандық дисплейі бар салқындату жүйесі
Техникалық бөлшектер
Сыйымдылығы (Lt) - 600
Кернеу (Вольт/Гц) - 220-380 / 50-60
Қуаты (кВт/а.к.) - 1,2-3 / 3-4
Салмағы (кг) - 80
Өлшемдері (мм) - 860x360x460
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Стандартты ет тартқыш |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Салмақ | 80 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 860 мм |
| Биіктігі | 460 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Ішкі параметрлер | |
| Сыйымдылық көлемі | 60 л |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
