Негізгі ерекшеліктеРсыртқы корпус және тот баспайтын болаттан жасалған лот • Дизайнды тазалау оңай • Алынбалы білезік, айна, пышақ және шнек Техникалық бөлшектер Сыйымдылығы (Lt) - 100, Кернеу (Вольт/Гц) - 220/50-60, Қуат (кВТ/а.к.) - 0,55/ 0,7, Салмағы (кг) - 25, Өлшемдері (мм) - 540x260x310
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 310 мм |
| Ені | 540 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Салмақ | 25 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
