Негізгі ерекшеліктері
• Сыртқы корпус және тот баспайтын болаттан жасалған науа
• Дизайн K event cleanable
• Алмалы-салмалы сақина, айна, жүзі және шнек
Техникалық бөлшектер
Сыйымдылығы (Lt) - 200
Кернеу (Вольт/Гц) - 220-380 / 50-60
Қуаты (кВт/а.к.) - 1,1 / 1,5
Салмағы (кг) - 38
Өлшемдері (мм) - 760x290x320
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Номиналды қуат | 1.5 Вт |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 320 мм |
| Ені | 760 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
