Негізгі ерекшеліктері
Толығымен тот баспайтын болат
Тазалау оңай
Өнімдердің біртекті қоспасы
Автоматты түрде босату
Техникалық бөлшектер
Сыйымдылығы (Lt) - 400
Кернеу (Вольт/Гц) - 380/50-60
Қуаты (кВт/а.к.) - 5 / 6,5
Салмағы (кг) - 350
Өлшемдері (мм) - 930x1900x1600
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 60 Вт |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 930 мм |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 1900 мм |
| Ішкі параметрлер | |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
