Негізгі ерекшеліктері
Толығымен тот баспайтын болат
Тазалау оңай
Өнімдердің біртекті қоспасы
Автоматты түрде босату
Техникалық бөлшектер
Сыйымдылығы (Lt) - 200
Кернеу (Вольт/Гц) - 380/50-60
Қуаты (кВт/а.к.) - 3 / 2
Салмағы (кг) - 200
Өлшемдері (мм) - 780x1450x1300
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 60 Вт |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Салмақ | 200 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 780 мм |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Тереңдігі | 1450 мм |
| Ішкі параметрлер | |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
