Негізгі ерекшеліктері
• Сұйытылған газбен немесе табиғи газбен жұмыс
• Сақтандырғышы бар газ шүмегі
• Құбырға арналған қыздырғыш
• Реттелетін жану қуаты
• Тот баспайтын болаттан жасалған корпус және шашлық
• Гигиеналық, қауіпсіз, ыстыққа төзімді шыны
• Моторлы шашлықты айналдыру механизмі
• Екі жақты витрина
Газы (Mbar, Volt) - 230-400 / 50-60
Қуат (кВТ) - 16/13760
Өлшемдері 105X60X190,
Қозғалтқыш қуаты (вольт/ватт) 230/40,
Салмағы (кг) - 186
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Газ гриль |
| Отын түрі | Газ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 105 мм |
| Биіктігі | 190 мм |
| Салмақ | 186 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
