Негізгі ерекшеліктері
• Бір фазалы немесе үш фазалы электр қуаты
• 2 сатылы қыздыру
• Тот баспайтын болаттан жасалған корпус және шампур
• Түтікше кедергісі
• Гигиеналық, қауіпсіз, ыстыққа төзімді шыны
• Моторлы шпажка айналу механизмі
Газ (Mbar, Volt) - 230-400 / 50-60
Қуаты (кВт) - 9
Сыйымдылығы (шашлык/тауық) 6/24
Өлшемдері (см) - 90x60x190
Мотор қуаты (вольт/ватт) 230/40
Салмағы (кг) - 128
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Құрылғы түрі | Электрлік барбекю грилі |
| Қуат тұтыну | 9 Вт |
| Орнату опциясы | Еден |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Грильдің габаритті өлшемдері | |
| Биіктігі | 190 мм |
| Ені | 90 мм |
| Тереңдігі | 60 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
