Негізгі ерекшеліктері
• Бір фазалы немесе үш фазалы электр қуаты
• 2 сатылы қыздыру
• Тот баспайтын болаттан жасалған корпус және шампур
• Түтікше кедергісі
• Гигиеналық, қауіпсіз, ыстыққа төзімді шыны
• Моторлы шпажка айналу механизмі
Газ (Mbar, Volt) - 230-400 / 50-60
Қуаты (кВт) - 4.5
Сыйымдылығы 3/15
Өлшемдері (см) - 103x50x65
Мотор қуаты (вольт/ватт) 230/22
Салмағы (кг) - 58
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Құрылғы түрі | Электрлік барбекю грилі |
| Қуат тұтыну | 4.5 Вт |
| Орнату опциясы | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Грильдің габаритті өлшемдері | |
| Биіктігі | 65 мм |
| Ені | 103 мм |
| Тереңдігі | 50 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
