Негізгі ерекшеліктері
• КБК немесе табиғи газбен жұмыс істеу
• Сақтандыру клапаны бар газ краны
• Тот баспайтын болаттан жасалған корпус және шампур
• 2-3 радиациялық жылытқыш
• Гигиеналық, қауіпсіз, ыстыққа төзімді шыны
• Моторлы шампур айналу механизмі
Газ (Mbar, Volt) - 230-400 / 50-60
Қуаты (кВт/ккал) - 7,5/6450
Сыйымдылығы (радиан) 3/15
Өлшемдері (см) - 103x50x65
Мотор қуаты (вольт/ватт) 230/22
Салмағы (кг) - 55
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Газ гриль |
| Отын түрі | Газ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 103 мм |
| Биіктігі | 65 мм |
| Салмақ | 55 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
