Негізгі ерекшеліктері
• AISI 304 тот баспайтын болат.
• Қарсы салмақ қақпағы бар
• Қос қабықта кранды толтыру және басқару үшін су деңгейінің белгісі бар
• Артық қысым клапаны және монометр бар
• Суық ыстық суды толтыруға арналған кран бар
• Төгуге арналған кран
• Жанарғы толығымен магниттік клапанмен.
Кернеу (Вольт/Гц) 230-400 / 50-60, Қуаты (кВт) - 12, Сыйымдылығы (лейтенант) Сыйымдылығы (лейтенант) 100,
Өлшемдері (см) - 80x90x85, Салмағы (кг) - 155
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдықтың түрі | Электр қайнатқыш |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 80 мм |
| Биіктігі | 85 мм |
| Тереңдігі | 90 мм |
| Салмақ | 155 кг |
| Негізгі атрибуттар | |
| Қосалқы бөлшектердің түрі | Қақпақ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
