Негізгі ерекшеліктері• AISI 304 тот баспайтын болат. • Қарсы салмақ қақпағы бар • Қос қабықшада шүмекті толтыру және басқару үшін су деңгейінің белгісі бар • Артық қысымды клапан және монометр бар • Суық, ыстық суды толтыруға арналған шүмек бар • Төгуге арналған шүмек • Оттық толығымен магнитті клапанмен жабдықталған. Газ (Mbar, Volt) - 21/25-30/50, қуаты (кВТ/ккал) - 22,5/19350, Сыйымдылығы (лейтенант) Сыйымдылығы (лейтенант) 80, Өлшемдері (см) - 80x90x85, Салмағы (кг) - 140
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Түрі | Электр шайнек |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 85 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 90 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
