Негізгі ерекшеліктері
Siemens (PLC) брендінің бағдарламаланатын логикалық басқару блогы
Тәулік бойғы жұмыс қуаты
Онлайн қол жеткізу арқылы істен шығу қатерін барынша азайту
Қалаған қалыңдығы мен енінде дәл кесу
Суға төзімділік
AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған толық корпус
Қуаты (Вольт/Гц) - 230 -400 / 50-60
Қуаты (кВт/) - 32,5 кВт
Сыйымдылығы (радиан) - 5+5/045x65 см
Өлшемдері (см) - 90x85x133
Салмағы (кг) - 185 кг, қалыңдығы/ені - 0,5-5 мм/10 - 70 мм
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Гриль, барбекю |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың қалыңдығы | 5 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 90 мм |
| Биіктігі | 133 мм |
| Салмақ | 185 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
