Негізгі ерекшеліктері
• КБК немесе табиғи газбен жұмыс істеу
• Сақтандыру клапаны бар газ краны
• Тот баспайтын болаттан жасалған корпус және дұрыс
• Радиан жылытқыш 1, 2,3,4 немесе 5
• Реттелетін жану қуаты
• Гигиена және қауіпсіздік Газ (Mbar, Volt) - 21/25-30/50 Қуаты (кВт/ккал) - 13/11180
Сыйымдылығы - 14 шампур/шампур
Өлшемдері (см) - 70x57x118, Салмағы (кг) - 49
Мотор қуаты (вольт/ватт) - 230/26
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | Үйге арналған, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa |
| Кәуапхана түрі | Тік |
| Кәуап дайындау корпусының материалы | Тот баспайтын болат |
| Шампурлардың орналасуы | Тік |
| Шампурлардың сыйымдылығы | 11-15 (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 70 мм |
| Биіктігі | 118 мм |
| Салмақ | 49 кг |
| Жиынтық | |
| Шампур | 14 д. (дана) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
