Негізгі ерекшеліктері
• СКГ немесе табиғи газбен жұмыс істеу
• Сақтандырғыш клапаны бар газ шүмегі
• Тот баспайтын болаттан жасалған корпус және дұрыс
• Радианды қыздырғыш 1, 2,3,4 немесе 5
• Реттелетін жану қуаты
• Гигиена және қауіпсіздік
Газы (Mbar, Volt) - 21/25-30/50, қуаты (кВТ/ккал) - 9,75/8385, Cыйымдылығы - 3 , Өлшемдері (см) - 47X50X95, Салмағы (кг) - 20
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | Үйге арналған, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| Кәуапхана түрі | Тік |
| Кәуап дайындау корпусының материалы | Тот баспайтын болат |
| Шампурлардың орналасуы | Тік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 47 мм |
| Биіктігі | 95 мм |
| Салмақ | 20 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
