Негізгі ерекшеліктері
• СКГ немесе табиғи газбен жұмыс істеу
• Сақтандырғыш клапаны бар газ шүмегі
• Тот баспайтын болаттан жасалған корпус және дұрыс
• Радианды қыздырғыш 1, 2,3,4 немесе 5
• Реттелетін жану қуаты
• Гигиена және қауіпсіздік газы
(Mbar, Volt) - 21/25-30/50, қуаты (кВТ/ккал) - 6,5/5590, Сыйымдылығы - 2 , Өлшемдері (см) - 47x52x67, Салмағы (кг) - 18
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | Үйге арналған, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa |
| Кәуапхана түрі | Тік |
| Кәуап дайындау корпусының материалы | Тот баспайтын болат |
| Шампурлардың орналасуы | Тік |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 47 мм |
| Биіктігі | 67 мм |
| Салмақ | 18 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
