Негізгі ерекшеліктері
• СКГ немесе табиғи газбен жұмыс істеу
• Қауіпсіздік клапаны бар газ шүмегі
• Толық немесе төмен жану опциясы
• Термостаты және құбырлы оттығы бар пеш
• Тот баспайтын оттық
• Тот баспайтын болаттан жасалған корпус
• Гигиена және қауіпсіздік
• Газдың ұзақ қызмет ету мерзімі (Mbar) - 21/25-30/50,
Газды тұтыну (м3/сағ-кг/сағ)- 4,147-3,092 , Қуаты (кВТ/ккал) - 39,2/33712, Қуат сыйымдылығы - 4+1 , Өлшемдері (см) - 100x100x85, Салмағы (кг) - 160
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Плитаның түрі | Ас үй пеші |
| Пісіру беті | газ |
| Пеш | газ |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ас пісіру бетінің сипаттамалары | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Газ оттықтарының саны | 4 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 85 мм |
| Ені | 100 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Салмақ | 160 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
