Негізгі ерекшеліктері• СКГ немесе табиғи газбен жұмыс істеу • Қауіпсіздік клапаны бар газ шүмегі • Толық немесе төмен жану опциясы • Термостаты және құбырлы оттығы бар пеш • Тот баспайтын оттық • Тот баспайтын болаттан жасалған корпус • Гигиена және қауіпсіздік • Газдың ұзақ қызмет ету мерзімі (Mbar) - 21/25-30/50, Қуаты (кВТ/ккал) - 28/24080, Қуат сыйымдылығы - 4, Өлшемдері (см) - 80x90x85, Салмағы (кг) - 108
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түрі | Газ |
| Өндіруші | Pimak |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пісіру бетінің габаритті өлшемдері | |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 90 мм |
| Биіктігі | 85 мм |
| Салмақ | 108 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
