Негізгі ерекшеліктері
• Үш фазалы қоректендіру кернеуі
• Екі сатылы қыздыру плиталары
• Дөңгелек немесе шаршы қыздырғышпен қуыру опциялары
• Термостатты басқаратын пеш
• Тот баспайтын болаттан жасалған корпус
• Гигиена және қауіпсіздік
• Ұзақ қызмет ету мерзімі
Кернеу (Вольт/Гц) - 230-400 / 50-60, Қуаты (кВТ/ккал) - 8, Пластина өлшемі 40х40 см, Сыйымдылық - 2 , Өлшемдері (см) - 40х90х85, Салмағы (кг) - 56
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Пісіру беті | электр |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 85 мм |
| Ені | 40 мм |
| Тереңдігі | 90 мм |
| Салмақ | 56 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
