Негізгі ерекшеліктері
• Үш фазалы қоректендіру кернеуі
• Екі сатылы қыздыру плиталары
• Дөңгелек немесе шаршы қыздырғышпен қуыру опциялары
• Термостатты басқаратын пеш
• Тот баспайтын болаттан жасалған корпус
• Гигиена және қауіпсіздік
• Ұзақ қызмет ету мерзімі
Кернеу (Вольт/Гц) - 230-400 / 50-60, Қуаты (кВТ/ккал) - 29, Сыйымдылығы (плита) - 18 x 6+1, Өлшемдері (см) - 120x70x85, Салмағы (кг) - 135
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Плитаның түрі | Ас үй пеші |
| Пісіру беті | электр |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Пеш | электр |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қыздыру элементтерінің түрі | Электрлік (шойын гір дискілері) |
| Ас пісіру бетінің сипаттамалары | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 85 мм |
| Ені | 120 мм |
| Тереңдігі | 70 мм |
| Салмақ | 135 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
