Негізгі ерекшеліктері • Үш фазалық қуат кернеуі • Екі сатылы қыздыру пластиналары • Дөңгелек немесе шаршы плитаның нұсқасы • Термостатты басқаратын пештер • Тот баспайтын болаттан жасалған корпус • Гигиена және қауіпсіздік • Ұзақ қызмет мерзімі Кернеу (Вольт/Гц) - 230-400 / 50-60, Қуат (кВт/ккал) - 8, сыйымдылығы (плита) - Өлшемдері (см) - 80x70x85, Салмағы (кг) - 50
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Плитаның түрі | Ас үй пеші |
| Пісіру беті | электр |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қыздыру элементтерінің түрі | Электрлік (шойын гір дискілері) |
| Ас пісіру бетінің сипаттамалары | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Электр оттықтарының саны | 4 |
| Конфорканың орналасуы | шаршы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 85 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 70 мм |
| Салмақ | 50 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
