Негізгі ерекшеліктері Үш фазалық қуат кернеуі Екі сатылы қыздыру пластиналары Дөңгелек немесе шаршы плитаның нұсқасы Термостатты басқаратын пештер Тот баспайтын болат корпусы Гигиена және қауіпсіздік Ұзақ қызмет ету мерзімі Кернеу (Вольт/Гц) - 230-400 / 50-60, Қуаты (кВт/ккал) - 8, Сыйымдылығы (плита) - 18 x 4, Өлшемдері (см)) - 80x70x30, Салмағы (кг) - 30
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Плитаның түрі | Үстел үсті |
| Пісіру беті | электр |
| Пісіру бетін жабу | тот баспайтын болат |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ас пісіру бетінің сипаттамалары | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 30 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 70 мм |
| Салмақ | 30 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
