Негізгі ерекшеліктері • Үш фазалық қуат кернеуі • Екі сатылы қыздыру пластиналары • Дөңгелек немесе шаршы плитаның нұсқасы • Термостатты басқаратын пештер • Тот баспайтын болаттан жасалған корпус • Гигиена және қауіпсіздік • Ұзақ қызмет мерзімі Кернеу (Вольт/Гц) - 230-400 / 50-60, Қуат (кВт/ккал) - 4, сыйымдылығы (плита) - Өлшемдері (см) - 40x70x85, Салмағы (кг) - 32
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Pimak |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 40 мм |
| Биіктігі | 85 мм |
| Салмақ | 32 кг |
| Негізгі атрибуттар | |
| Түрі | Электрлік |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
